CCTV Kamera

Asmin elektronik olarak Türkiye genelinde işletmeler ve kuruluşlar için CCTV sistemi ve CCTV Kamera kurma konusunda deneyimli ve uzmanız.

CCTV Kamera teknolojisi açısından şirketler eski ve daha ucuz cihazlar analog teknolojiyi kullanıyorlar. En son teknoloji olan IP CCTV ve HD CCTV kameralar size daha iyi görüntüler ve daha fazla esneklik sağlamak için dijital yüksek çözünürlüklü teknolojiyi kullanıyor. Bu, eski bir analog sistemle aynı veya daha iyi bir iş yapmak için daha az kameraya ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Güvenlik Kamerası olarak kullanılırlar ve bilinirler. Sürekli çalışmaya ve izlemeye uygun olarak elektronik donanım sağlanarak üretilmişlerdir. Standart olarak 75 ohm görüntü sinyali üreten kamera CCTV Kamera’ dır

CCTV Kamera Sistemi

CCTV Kamera sistemi, kapalı yerde yapılan kameraların yaptığı kayıtları gün içinde odasında veya ortak alanlarda cep telefonu, laptop veya desktop bilgisayar, tablet vasıtası ile izleyebilmenizi sağlayan sistemdir.

Araç trafiğini izleme ve yönetme,
İşyeri, fabrika, işletme ve işyeri ürün kalitesi kontrolü,
Toplu taşıma araçlarında servis kalitesini arttırma,
Tedbirsiz davranışların izlenme sonunda tespit edilerek önlenmesi,
Kapalı alanlarda kişilerin izlenmesi sonunda kötü niyetli kişilerin tespit edilmesi,
Tiyatro, konferans salonu vs. alanlarda farklı yerlerden gösterim sağlar.

İhtiyaçlarınız için doğru CCTV sistemi ile çalıştığınızda, doğru kamera, CCTV kamera kayıt ve izleme ekipmanlarına ve yazılımlarına sahip olursunuz. Asmin Elektronik profesyonel teknisyenlerini görevlendirerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı belirlemek sureti ile size uygun bir CCTV sistemi kuracaktır.

CCTV Kamera Kurulumu

Asmin elektronik olarak CCTV’yi Türkiye genelinde kuruyoruz. Ülke çapında mühendislerle ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun doğru CCTV Sistemi almanıza yardımcı oluyoruz.
Uzmanlarımız, doğru ekipman seçmenize yardımcı olmaktan, kabloların mümkün olduğunca gizlenmesini sağlayarak ve gerçekten profesyonel bir hizmet sunarak CCTV kamera kurulumu yapıyorlar. Eğer Asmin elektronikten bir kurulum hizmeti seçerseniz, konusunda uzman ekbimiz sizin tarafınıza en iyi yerel servisi sunacak şekilde gerçekleştirecektir.
Paketler ile evinizi, tam CCTV kamera kurulumu ile son teknoloji ürünü bir CCTV Sistemi ile koruyun.
Her türlü bütçeye uygun CCTV paketimiz var. Mevcut eski CCTV sistemine Analog, IP veya HD uygun yükseltmeler yapabiliriz.

Kapalı Devre Televizyon

CCTV Kapalı Devre Televizyon anlamına gelen “Close Circuit TeleVision” anlamından kısaltılmıştır.
Kapalı devre TV izleme CCTV sistemlerinin en önemli ürünleri olarak veya mevcut güvenlik sisteminize bağlanmak ve genişletmek için uygun çeşitli CCTV güvenlik kameraları. Asmin elektronik İç ve dış mekanda, gece gündüz, kablolu veya kablosuz, dijital veya analog seçenekler sunar. Net ve ayrıntılı olarak yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sunar.

Kapalı devre izleme CCTV sistemleri; farklı mekanları bir ve birden fazla noktadan sürekli izleyip kayıt altına alma imkanı sunar. Gelişen teknoloji kameralara uzaktan; bilgisayar ve cep telefonu gibi araçlarla erişim ve izleme olanağı da sağlamaktadır. Güvenlik amaçlı kurulan CCTV sistemleri ihtiyaçlarında her projeye uygun farklı çözümler üretilmektedir.

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemleri ile ne kadar çok harcama yapacaksanız yapın yüksek teknoloji IP CCTV sistemine girdiyseniz, aslında CCTV sistemi kurulumu kadar iyidir. İhtiyaçlarınıza ve bizim tavsiyelerimize göre doğru CCTV sistemini elde etmek sizin için elbette çok değerli bir durum olacaktır.

CCTV Kamera sistemleri kurulumu

İşletmenizin veya ailenizin güvenliği hakkında ciddi düşünmelisiniz. CCTV’yi kurma adımını atmak, şimdiye kadar yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. CCTV Kamera sistemleri kurulumu ile birçok güvenlik özelliğinin aksine,  hırsızları, davetsiz misafirleri ve diğer istenmeyen ziyaretçileri mülkünüzde engellemeye yardımcı olmakla kalmaz, hırsızları tespit etmek ve yakalamak için büyük bir kullanım amacı olabilir.

Asmin elektronik olarak CCTV kamera sistemleri kurulumu hizmetlerimiz, CCTV sisteminizi tam olarak nasıl kullanacağınıza ilişkin kurulum ve eğitim için ihtiyaç ve bütçenize uyan seçtiğiniz CCTV sistemi ile tedarik etmektedir. Mülkünüzün güvenliğinin Asmin elektronik uzmanlarının güvenilir elinde olduğundan emin olabilirsiniz.

CCTV kamera fiyatları

CCTV kamera fiyatları farklılıklarına sebep olan bazı etkenler bulunmaktadır. Kamera türüne göre farklılık gösteren birçok parçanın da kamera maliyetleri ve fiyatları üzerinde etkisi vardır.

Kameranın besleme gerilimi ve kameranın bulunduğu ortama göre kamera kasasının imal edildiği malzeme de kamera fiyatlarını etkilemektedir.

Mesela IR LED  adındaki IR (kızıl ötesi) ışınlar kameralar tarafından algılanır ve insan gözünün algılayabileceği şekilde görüntülenirler. IR teknolojisi gece görüntü almak için ekonomik bir yöntemdir.

CCTV kamera çeşitleri

Box kamera, Speed Dome kamera, IP kamera, HD-SDI kamera, Dome kamera, IR gece görüşlü kamera, Analog kamera, Gizli kamera ve AHD kamera CCTV kamera çeşitleridir.

CCTV IP Kamera

Görüntü Çözünürlüğü ile gerçek şu ki piyasada CCTV IP Kamera’ dan daha iyisi yok. Analog sistemlerden çok daha iyi ve CCTV HD Kamera’ ya kıyasla daha iyi görüntü çözünürlüğü sunarken, berrak ve net CCTV resimleri istiyorsanız, IP kameralar Asmin Elektronik ile hizmetinizde.

Şimdi bizi 0212 852 32 22 numaralı telefondan arayabilir veya iletişim formumuzu tamamlayabilir ve mülkünüze CCTV IP kameraların kurulumunu ayarlayabiliriz. İster yerel ister ticari olsun ekibimiz çok deneyimli olup, CCTV IP sisteminizi çalıştırıp sizi, ailenizi ve mülkünüzü izlenmesine yardımcı olacaklardır. IP kapalı devre televizyon bugün ertelemeyin, hemen çağırın!

CCTV HD kamera

CCTV Kamera teknolojisi açısından eski daha ucuz cihazlar analog teknolojiyi kullanıyorlar. IP CCTV ve CCTV HD kamera size daha iyi görüntüler ve daha fazla esneklik sağlamak için dijital yüksek çözünürlüklü teknolojiyi kullanıyor. Bu, eski bir analog sistemle aynı veya daha iyi bir iş yapmak için daha az kameraya ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Uzun yıllardır CCTV analog standart tanımlamada idi, ancak teknolojideki ilerlemesi ile giderek daha fazla CCTV sistemi CCTV HD kamera kullanıyor.

Bu teknoloji High Definition yani yüksek çözünürlüklü televizyon yayınlamak için kullanılan teknolojiyi kullanıyor ve kullanıcılara standart çözünürlüklü görüntü kalitesi ile CCTV kameralar üzerinde belirgin şekilde daha iyi ve gelişmiş bir görüntü sunuyor.

CCTV HD kameralar kalite bakımından aralığın en üst seviyesidir ve standart aralıklı CCTV kameralar ile megapiksel IP CCTV arasında yer alırlar. Bu ‘orta menzil’ konumu, HD CCTV kameralara bazı benzersiz avantajlar sağlar.

CCTV HD, keskin ve net görüntüler sunan mükemmel kalite kameraları ileanalog CCTV ile kıyaslanabilir fiyatlarla çok uygun maliyetli olması sayesinde büyük bir beğeni topluyor. CCTV HD için fiyat teklifi almak istiyorsanız +90 212 852 32 22 numaralı telefondan bizi arayınız veya iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşınız.

cctv kamera nedir
cctv kamera fiyatları
cctv kamera sistemleri
cctv kamera izleme programı
cctv kamera kablosu
karel kamera fiyat
cctv kamera özellikleri
cctv kamera markaları