Triax Multiswitch

Triax Multiswitch (Triax çoklu şalter) 5 girişli çoklu şalterler, evler, apartmanlar, odalar veya ofislerde bir sabit çanaktan çoklu uydu noktaları sağlamak için idealdir. Hem ticari hem de evsel uygulamalarda kullanılabilirler. Birçok özel müşteri artık her odada uydu çıkış noktalarına veya şebeke / internet noktalarına sahip olmayı tercih ediyor. Her odada uydu bağlantısı yapılması, birden fazla alıcının kullanılabileceği veya gerektiğinde alıcıların bir odadan diğerine taşınabileceği anlamına gelir. Multiswitches Odalardaki misafirler için birçok TV kanalı sağlamak için otellerde kullanılmaktadır. Okullar, kolejler ve ticari binalar hepsi birden çok şalter kullanır. Bu çoklu şalterler karasal bir girişe sahiptir. Karasal sinyal uydu kablosuna kodlanır ve doğru tipte duvar plakası kullanılarak erişilebilir. Çoklu anten,

TV, FM ve DAB’a 3 antenin beslenmesi gerekiyorsa, bunlar bir birleştirici kullanılarak birleştirilebilir ve daha sonra birleştiricinin bir çıkışı çoklu şalterin karasal girişine beslenir. Yine uygun bir duvar plakası olan odalarda antenlere erişilebilir.

Triax Multiswitch nedir

Triax Multiswitch nedir, toplu konut ve dairelerin çok olduğu yerlerde bir dağıtım sistemi üzerinden tüm aboneleri bir uydu çanağı kurulumundan beslemenin mümkün olduğu sistemdir.