Yangın sistemleri

Asmin elektronik olarak elektronik yangın sistemleri konusunda teknoloji ve kalite açısından sektöründe 20 yılı aşkın süreli birikimiyle lider bir kuruluş olarak hedefimiz; müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Binalarınıza yangın sistemleri kurarak, can ve mal güvenliğinizi sağlıyoruz.

Yangın sistemleri çalışmasını tam olarak yerine getirebilmesi için, standartları ilgili kurumlarca ve üretici firmalarca belirlenmiş prosedürlerle periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Yangın sistemleri ekipmanlarını, yedek parça konusunda üstün teknolojiye sahip dünya markası Honeywell ile sağlayan Asmin Elektronik, sektörün en güçlü şirketlerinden olmaktan gurur duyuyor.

Yangın sistemleri nedir

Yangın sistemleri nedir; yangını başlangıcında tespitinde bulunarak uyarı materyalleri ile birlikte ilgili birimlere haber vererek müdahale şansı sağlayan, söndürme sistemlerini değişik sensörler sayesinde ikaz etmek sureti ile tehlikeli olabilecek araçları da devre dışı bırakarak mekânın tahliyesi için süre kazandıran sistemler bütününe yangın sistemleri denir. Birbirinden değişik algılama materyalleri ile, her uygulama için çözüm üretmenin mümkün olduğu yangın alarm sistemleri, ev, ofislerde, fabrika, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler ve tüm benzer alanlarda kullanılmaktadır.

Tüm yangın sistemi gereksinimleriniz için Honeywell marka teknolojik Çözümü hizmetinize getiriyor. Honeywell 38 milyar dolarlık şirket değeri ile teknoloji devidir.