ARNAVUTKÖY KAMERA SİSTEMLERİ

Hızlı İletişim

ARNAVUTKÖY KAMERA SİSTEMLERİ

İstanbul Bahçeşehir Uyducu

ARNAVUTKÖY KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamerası Sistemi Nedir

Arnavutköy kamera sistemleri, Bir ya da birden çok kameranın kablosuz aynı ağ üzerinden (wi-fi ya da kablo sistemi ile belirli bir bölge, yer ya da  noktayı (örneğin bir sınır bölgesi, bir dükkan vitrini ya da giriş kapısı gibi )  gözetlemesi ve bu görüntüleri kaydedip ihtiyaç halinde tekrar gösterebilmesi için kurulan özel sistemlerdir. Gece görüşünden ifrared ( Termal ) görüşe yakın mesafalerden oldukça uzak mesafeleri görüntülemeye yönelik kadar ihtiyaca yönelik bir çok çeşidi olan kameralar günümüz kullanıcıların her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Geçmişte oldukça maliyetli olan bu sistemler kullanıcıların artması ve ihtiyaçların çeşitlenmesi ile fiyatlandırma olarak da oldukça makul ücretlere düşmüş ve kullanıma sunulmuştur. Dileyen herkes ortalama bir fiyatla evine, dükkanına hatta örneğin son dönemde artan olaylardan dolayı tarım üreticileri sera / tarlalarına güvenlik kamerası sistemleri kurdurmaktadır.  Kurulan sistemler gelişen teknoloji ile beraber teknik oldukça karmaşık olmakla birlikte yönetim ve kullanımı bir o kadar kullanıcı dostu hale getirilmiştir. Öyle ki cep telefonlarından bile sisteme giriş yapılıp istenilen işlemler kolayca yapılabilmektedir.

Güvenlik Kamerası Sistemi Elemanları Nelerdir ?

Güvenlik kamerası sistemini oluşturan elemanlardır. Bunlar genel olarak; Kameralar, Bağlantı kablosu (wi-fi kameralar için wi-fi sinyali vericisi), Adaptör, BNC konnektörler, DVR cihazı- kumanda ve Mouse şeklindedir.

KAMERALAR

Sistemin ana birleşenidirler. Gözetleme işlemini bir mercek ve yazılımla gerçekleştirerek bize görüntüyü sağlarlar. Bağlantı Kablosu ( Wi-fi Olanlar İçin Sinyal Vericiler )