Güvenlik Kamera Sistemleri

Hızlı İletişim

Güvenlik Kamera Sistemleri

İstanbul Bahçeşehir Uyducu

Güvenlik Kamera Sistemleri

 

cctv-hd-kameraAsmin Elektronik, Güvenlik Kamera Sistemleri ile ev ve iş yeri güvenliğinden, kamu kurumları ve dev sanayi tesislerinin entegre güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözüm sunar.

Ev veya iş yerinizde kurmayı düşündüğünüz güvenlik kamera sistemleri sayesinde bulunduğunuz ortamı canlı izler, kayıt etme özelliği ile de 7/24 kaydedersiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Kayıt sistemi, izlenilen yerde yerleşik olmasından dolayı kayıt esnasında ister internete gerek duymada ister internet bağlantısı ile dünyanın her yerinden kayıt işlemi ile çalışmaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup güvenliğiniz açısından başkaları tarafından erişimine olanak verilmemektedir.

Her çeşit bütçeye uygun; internet bağlantısı ile uzaktan kolaylıkla erişim sağlayabilir güvenlik kameraları ile sonuca ulaşırsınız.

Güvenlik kamera sistemleri, güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV ile hayatımızın bir parçası olmalıdır.

Asmin Elektronik Güvenlik Kamera Sistemleri’ nde ev ve iş yeri güvenliğinden, kamu kurumları ve dev sanayi tesislerinin entegre güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözüm sunar.

 

Güvenlik kamera sistemleri nedir

 

güvenlik kamera sistemleriGüvenlik kamera sistemi nedir; güvenliğimizi emanet ettiğimiz kameralar yardımı ile görüntünün DVR adında kayıt cihazı ile monitörde izlenmesini sağlayan kısa adı CCTV olan “Kapalı Devre Televizyon” anlamına gelen bir kamera görüntüleme sistemidir. Analog CCTV, IP CCTV ve Hyribd CCTVsistemleri çeşitleridir.

1. Görüntülenmek istenen alanın planını çıkarın.

2. Görüntülenmek istenen alanın yerleşim şeklinin önemli öğelerini planınızda belirtin.

3. Güvenlik Kamerası ulaşılması zor olan yükseğe yerleştirileceklerdir.

4. Kamera sistemi ile görüntüleri izleyici / izleyicilerin algılayabileceği şekilde yerleştirilmeli.

5. Işık durumuna göre kamera açıları yerleştirilmelidir.

6. Montaj tipine karar verilmelidir.

7. Güvenli, sağlıklı ve görüntünün iyi olması gereken bir ortam için kablolamaya dikkat edilmelidir.

 

Güvenlik kamera sistemleri nasıl kurulur

 
 

guvenlik-kamera-sistemleri-1Güvenlik kamera sistemleri nasıl kurulur; işletmeler için güvenlik kamera sistemleri kurulumu farklılık göstermektedir. Küçük bir iş yeri, iki veya dört anolog güvenlik kamera sistemi kullanıyorken, fabrikalar için 100 kamera kullanılan bir IP güvenlik sistemi gereksinimi vardır.

En etkili görüntü almak için güvenlik kamera sistemleri HD high definition yani yüksek çözünürlüklü güvenlik sistemleri Özellikle alışveriş merkezleri, fabrika gibi yerlerde speed dome adı verilen kameralar gerektiriyor. Uzaktan izleme ve kurulum yapabilme özelliğine sahip bu kamera çeşitleri kullanıcının daha rahat ve kesinlik kontrolü sağlıyor.

Asmin elektronik uzmanları, güvenlik kamera sistemi kurulumu’ nu deneyimli, profesyonel ve eğitimli şirketler tarafından yapılmasını özellikle tavsiye ediyorlar. Asmin elektronik, ücretsiz keşiften sonra kablolama ve kurulumu siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyor. En önemlisi de güvenlik kameralarının görüş açılarının, ışığın geliş yönüne göre durumlarının tespit edilmesi ve kurulum yapılacak mekanın durumuna göre kameraların seçilmesi, kayıt cihazlarının ve kablolamanın planlanması yapılıyor. Doğru kamera seçimi, konumlanması, kablolama, sistemin uzun dönem sorunsuz çalışmasına, hd kamera ile de video görüntülerinin kaliteli olması demektir.

Asmin Elektronik; güvenlik kamera sistemi kurulumu ile sistemimizde kullanacağı güvenlik kamerası tipi ve özelliklerini dünyaca ünlü ve kaliteli Milesight markası, yüksek megapiksel güvenlik kameraları ve NVR’ lerden, video yönetim yazılımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve giriş seviyesinden üst seviyeye kadar her çeşit gereksinimlerinizi karşılıyor. İhtiyacınıza uygun kamera sistemleri kuruyoruz. Böylelikle ev ve iş yerlerinizde kaliteli ve kullanışlı ürünlerimiz ile güvenliğinizi sağlama alırsınız.

 

Güvenlik kamera sistemleri fiyatları

 

Güvenlik kamera sistemleri fiyatları, işyeri büyüklüğü ile istenilen veya gereksimi minimum olmasına ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. İki odalı, ofis tipi bir işletme için dört kameralık bir sistem, kurulumuyla beraber uygun bir fiyata olabiliyor. Ne kadar IP kamera veya speed-dome gerektiren bir projede güvenlik sisteminin kurulumu maliyeti daha çoktur. Küçük iş yerlerinde genelde tek kamera kullanılırken, evlerde en az iki kamera tercih ediliyor.

Asmin Elektronik güvenlik kamera sistemleri fiyatları istanbul lokasyonunda hizmet vermektedir. Güvenlik kamera sistemleri fiyat listesi ve diğer sorularınız için +90 212 852 32 22 numaralı telefonumuzdan veya info@asminelektronik.com adresine mail gönderebilirsiniz.