IP FULL HD CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

Hızlı İletişim

IP FULL HD CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

IP FULL HD CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

 

CCTV Kapalı devre izleme sistemleri; farklı mekanları bir ve birden fazla noktadan 7/24 izleyip kayıt altına alma imkanı sunmaktadır. Gelişen teknoloji kameralara, uzaktan internet üzerinden Smart TV, masaüstü (desktop), Dizüstü (notebook), tablet ve Android veya Apple cep telefonları ile erişim ve izleme olanağı sağlar.

En son teknoloji CCTV kamera sistemleri; kayıt görüntülerini CCTV kamera ile farklı alanlarda veya aynı anda gözetim halindeki kamera alanı içinde ilgi çekici bir dizi görüntülemek için izin vermektedir. Bu hayati görüntüleri kaçırmamak kadar çeşitli yakınlaştırma düzeylerinde statik görünüm çerçeveleri sahip olmanızı sağlar. Diğer özellikleri, güvenilir güvenlik ve gözetim dikkate alındığında önemli iki yönlü ses dahil CCTV kamera özel ihtiyaçlarını karşılamak için çözümleri ile daha fazla durumsal farkındalık sağlar.

HD-SDI CCTV kameraları olarak da bilinen, HD güvenlik kameraları, 1080p çözünürlüğe (1920 x 1080 piksel) video izleme görüntüleri yakalama yeteneğine sahiptir. Bu yüksek çözünürlüklü güvenlik kameraları bir HD-SDI gözetim aracı olan DVR ile kullanılmalıdır. HD-SDI ve geleneksel CCTV kamera çözünürlüğü arasındaki kalite farkı bellidir. HD ve SD görüntüleri bakmanızı öneriyoruz. HD ve SD kameralar bir arada kullanmak istiyorsanız, CCTV Kamera Artıları tek bir sistemde kameralar her iki tür ağırlayacak hibrid DVR ile sunuluyor. Karar verme konusunda yardıma ihtiyacınız veya herhangi bir sorunuz varsa , +90212-852-32-22 bizi arayın.

HD güvenlik kamera sistemleri DVR, kablolar, bağlantı elemanları ve güç kaynakları bulunan yeni sistemler en son AHD CCTVteknolojisine dayanmaktadır. Ayrıca 1080p AHD güvenlik kameraları kullanılır.