İstanbul Merkezi Uydu Sistemleri

Hızlı İletişim

İstanbul Merkezi Uydu Sistemleri

İstanbul Bahçeşehir Uyducu

İstanbul Merkezi uydu sistemleri ve İstanbul merkezi tv sistemleri, ile AVM, Toplu Konut, Alış Veriş Merkezleri, Hastane, Otel, Lojman vb. TV sistemlerini fiber optik ile entegre ederek mesafe ve abone  limiti olmadan kullana bilirsiniz.

Kurumsal bir çok referansımızla yaptığımız partnerliğimiz uzun yıllar devam edecek ikili ilişkiler ile memnuniyet, kaliteli işçilik ve teknik destek olanaklarıyla sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Oteller için gelişmiş özelliklere sahip ev tipi, çoklu cihazlı bir eğlence merkezi sunarak konuk deneyimini farklı bir boyuta taşıyoruz. 

Akıllı Görüntülü TV-mobil etkileşim özelliği sayesinde misafirler TV kanallarını pek çok mobil cihaz üzerinden izleyebilirler; örneğin Samsung GALAXY® cihazını kullanarak tüm kanallar için Canlı Kanal Yansıtma özelliğinden faydalanabilirler ve bir iPhone® kullanarak tüm ücretsiz kanalları izleyebilirler. Mobil-TV etkileşimi, mobil cihaz üzerindeki sevgisel arayüzle içeriği TV'ye iter; mobil platformlar tarafından uygulanan herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. 


Ekran Yansıtma özelliği, konukların bir mobil cihazın ekranını, ekran konfigürasyonuyla birlikte TV üzerinde paylaşmalarına olanak tanır, böylelikle TV'ler de tıpkı mobil cihazlar gibi kısıtlanmayan içerikleri görüntüleyebilirler.