Kamera Sistemi

Hızlı İletişim

Kamera Sistemi

kamera-sistemiKamera Sistemi ile eviniz veya iş yeriniz için istediğiniz kalitede gözetleme sistemine sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz her materyal ile birlikte kurulum yapılır. En çok tercih edilen kamera sistemi, Windows ve Mac işletim sistemli bilgisayarlar, iPhone, Android ve iPad mobil cihazlardan uzaktan izleme için ücretsiz uygulamalar ve yazılım içeren iDVR-E ve iDVR-PRO gözetim DVR kayıt cihazlarını içerir. Kamera sistemleri, kamera tipini seçtiğinizde gelir ve tüm sistemler, bir güç kaynağı kutusu, daha büyük sabit sürücüler ve LCD monitörler gibi birçok isteğe bağlı güncelleme sunar. Tüm sistemler sürekli, hareket algılama kaydı yapma özelliğine sahiptir. Asmin Elektronik uzmanları tarafından bir projede kamera sistemi tasarlamak için yardım ister misiniz? +90212-852-32-22 numaralı telefondan bizi hemen arayın.

 

Kamera Sistemi Nedir

kamera-sistemi-nedirKamera Sistemi Nedir; tesisinizin veya mülkünüzün net videolarını izlemenize ve kaydetmenize olanak tanıyan bir gözetim sisteminin merkezi parçasıdır. 7/24 izleme yapılabildiği gibi karanlıkta aydınlıkta detaylı bir şekilde kayıt cihazına görüntü bilgilerini gönderir.

 

 

Kamera Sistemi Kurma

kamera-sistemi-kurma_2Asmin Elektronik, kamera sistemi ile arzu ettiğiniz adette kamera sistemikurulumunu projenize göre kolay bir şekilde uygulamaktadır. Evlerinize iş yerlerinizde güvenliği arttırmanın yolu kamera sistemi kurma’ dan geçmektedir. Asmin Elektronik siz değerli müşterilerine kamera sistemi kurulumu için kaliteli projeler üretir. Kullandığı malzeme ise kullanılmak istenen kamera markası ve özellikleri sonucunda da ihtiyaçların belirlenmesi gerçekleşir. Kamera, Lens ve kayıt cihazı (DVR) seçimi yapılır. Proje oluşturularak kullanılacak marka ve malzemeler belirlenir.

 

 

 

Kamera Sistemi Fiyatları

kamera-sistemi-fiyatlariYenilikçi HD güvenlik kamera sistemlerinin olduğu kadar kamera sistemi fiyatları’ nın öncüsü de olan Asmin Elektronik, kullanımı kolay, üstün yüksek çözünürlüklü, gece görüş özellikli Milesight marka kamera sistemi, çözümleri sunar. Kamera sistemi fiyatları projeye ve kullanılan kameranın, kayıt cihazının, kablo, kablosuz bağlantılarının malzeme kalitesine ve adedine göre farklılık gösterir.

Ayrıca, yüksek çözünürlük, 4K, kamera merceği kapsamı, video gözetim deposu, Analog ve IP kameralar, kablolu ve kablosuz, renkli ve siyah beyaz monitörler, plaka yakalama için üretilen özel kameralar, uzun menzilli ve kısa menzil kameraları için seçenekler bulacaksınız.