Merkezi TV Sistemi

Hızlı İletişim

Merkezi TV Sistemi

İstanbul Bahçeşehir Uyducu

Merkezi TV Sistemi

Merkezi TV Sistemi Asmin Elektronik profesyonel uygulamacılar tarafından mevcut bina veya tesisin altyapısına kolayca kurulur.

Tüm binalarda kablo tesisatı inşaat aşamasında oluşturulduğundan, kablo altyapısı ilave bir yatırım maliyetine neden olmaz. Bu sistemlerden faydalanacak kullanıcının yani televizyon izleyicisinin herhangi bir kurulum veya ayarlama yapmasına gerek kalmaz. Yayını almak için bulunduğunuz odanın TV çıkışı ile televizyonu birbirine bağlamaktır hepsi bu kadar.

 

 

 

Merkezi TV Sistemi Nedir

Merkezi TV Sistemi nedir; Bina veya tesis kullanıcılarının, belirlenmiş içerik ve sayıda televizyon kanalını uydu alıcı (uydu receiver) olmadan ve herhangi bir dijital platforma (beIn Sports, Dsmart vs. ) aylık yıllık abonelik ücreti ödemeden dairelerin veya otellerin odalarına gelen bir kablo üzerinden izlemesine olanak sağlar.

En fazla kullanılan alanlar; toplu konut, site, lojman ve rezidans, turizm tesislerinde otel ve tatil köyü, hastane ve okul gibi çok odalı yaşam birimlerinde uygun maliyeti ve kaliteli görüntü alması sebebi ile tercih edilir.

 

 

 

 

 

Merkezi Televizyon Sistemi

merkezi-tv-sistemi-daireMerkezi televizyon sistemi ile çeşitli uydulardan alınan 24-60 sayıda TV ve radyo kanalı tek bir merkezde toplanarak, normal TV alıcılarından alınabilecek tipte analog sinyal olarak dağıtılabilir.

Merkezi televizyon sistemi, yayının Televizyona verilmesi için herhangi bir ara cihaz kullanmadan (Receiver, decoder v.s.) gerek duymaz. Doğrudan yayın kablosu olan priz ile televizyon arası kablo bağlantısı yayını almak için.

Bu özelliğinden dolayıdır ki kamu ve iş merkezleri başta olmak üzere büyük toplu konut alanları, oteller, hastanelerde bu sistemler en çok tercih edilmektedir.

 

 

Merkezi TV Sistemi Nasıl Kurulur

merkezi-tv-sistemleriMerkezi TV Sistemi Nasıl Kurulur; anten ve uydu alıcısı ile ve tv ayarlarını için birkaç işlemi gerçekleştireceksiniz. İlk adımda yapmanız gereken işlem anten ayarlarının girişini yapmanız gerekmektedir. Anten ayarları olmadan uydu ile bağlantı kurulamaz. TV Anten ayarı için televizyonunuzdan kumanda menü seçeneğinden ve sonra anten ayarları seçeneğinden işleme başlayabilirsiniz. Anten ayarları seçimini yaptıktan sonra seçeneklerde uydunuzu seçmelisiniz ibaresi çıkacaktır. Uydu seçimini (Türksat 4A vs.) yapmalısınız.

Uydu seçimini doğru yapınız. Sonraki işlem ise anten ayarları frekansları karşınıza gelecek olup, tamam seçeneğine basarak anten kayıt işlemini gerçekleşmesini sağlarsınız. Geriye kalan en önemli ve basit bir işlem olan merkezi tv sistemi kurulumu işleminde menüye basarak kanal ekle seçeneği ile tv kurulumu nihai sonuca varmış olacaktır.

 

Merkezi TV Sistemi Fiyatları

otel-merkezi-tv-sistemiMerkezi TV Sistemi Fiyatları uydu çanak anten merkezi sistemi fiyatları için sizlere özel avantajlı 8 daire merkezi uydu sistemi fiyatları, 12 daire merkezi uydu sistemi fiyatları, 16 daire merkezi uydu sistemi fiyatları 20 30 50 100 merkezi uydu sistemi fiyatları gibi daire veya otel odanızın adedi ne olursa olsun en uygun merkezi tv sistemi fiyatları hizmetini Asmin Elektronikvermektedir.