Merkezi Uydu Sistemi

Hızlı İletişim

Merkezi Uydu Sistemi

Profesyonel Merkezi uydu sistemi veya SMATV & Headend Çözümleri, Uydu Sistemleri ile Asmin Elektronik hızlı & kalite ile birlikte ücretsiz keşif sunuyor.Toplu konutlarda her daireye bir çanak anten kurulumu için kablolama işlemi yapılması zorunlu iken Merkezi Uydu Sistemi bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Böylece merkezi uydu sistemleri’ nde toplu konutlu sitelerde çanak antenlerin ve kabloların görüntü kirliliğini önleniyor.

Merkezi uydu sistemi, sistem HD Yayınlarıda desteklemektedir. Alacağınız Hd uyumlu receiver uydu alıcısı ve HD uyumlu tv ile bu yayınlarını da yüksek kalitede izleyeceksiniz.

merkeziuydu

Merkezi uydu sistemi kullanım avantajı ?

Merkezi uydu sistemi kullanım avantajı  ile Türksat, Hotbird,  Eutelsat, uydularından yüzlerce TV kanalını dijital görüntü kalitesi ile izleyeceklerdir.
Ücretli yayıncı kuruluşlar gibi üye olmak için ücret ve aidat yoktur.
Kullandıkları Receiver uydu alıcısının özelliklerine göre, kendi isteği ile, özel şifreli kanalları izleyebilecektir. beIn Sports platformu, beIN SPORTS, D-smart, özel içerik yayınları ve interaktif uygulamalar, Hotbird uydusundan +18 yetişkin kanalları abonelikleri gibi.
Dairenin,ayrıca çanak anteni taktırması yerine sistemden faydalanması daha ekonomik olacaktır (zira, kendisine ayrıca uydu anteni kurdurmak daha masraflıdır).

Apartman yönetimlerinin avantajı ?

Binanın dış cephesindeki kablolama yolları kullanımı veya çatısına giriş çıkışlar ile zararlardan uzaklaşırlar.
Ferdi anten montajları ortadan kalktığı için, dairelerin birbirleri ve site toplu konut yönetimleri ile sorunlar önlenecektir.
Toplu konuttaki tüm dairelere, dijital uydu yayınlarından faydalanma fırsatını sunarak, hizmet götürmüş olacaktır.

Merkezi Uydu Sistemlerinin Avantajları

Aynı zamanda, merkezi uydu sistemlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan bahsedecek olursak, öncelikle merkezi uydu sistemlerinin görüntü kalitesi oldukça yüksektir. Bu sayede, merkezi uydu sistemlerine sahip olan kişiler yüksek çözünürlükte ve oldukça yüksek kalitede televizyon izleme keyfine erişmiş olurlar. Aynı zamanda, merkezi uydu sistemlerinde kamera bağlantısı bulunmaktadır. Bu sayede, merkezi sisteme sahip olan apartman dairelerinin güvenilirliğini sağlanmış olacaktır. Aynı zamanda, bireysel uydu sistemine sahip olan kullanıcılar merkezi uydu sistemlerine sahip olan kullanıcılardan daha çok masraf ederler. Ek olarak, çanak anten taktırmak da pahalıya mal olacaktır. Bunun yanı sıra, kişilerin bireysel anten kablolarının olmaması durumu hem kişileri görüntü kirliliğinden hem de istenmeyen elektrik kazalarından korur. Aynı zamanda, apartmanların ve binaların dış cephelerinde bulunan karışık kablo görüntüsünün bulunmaması binaların ve caddelerin estetik görünümü sağlayacaktır. Aynı zamanda, birçok insan uydu montajları ve elektrik sızıntıları sebebiyle birçok kaza yaşamaktadır.Ek olarak, merkezi uydu sistemlerinde kanal seçeneği çok daha fazladır. Bu sayede, erişemediğiniz kanallara da erişebiliyor izleyemediğiniz film ve dizilere daha kolay ulaşabiliyorsunuz. Merkezi uydu sistemi oldukça işlevsel sistemlerdendir. Birçok mekanda kurulumu ve kullanımı kolaydır. Merkezi uydu sistemlerinin kullanılabileceği alanlardan bahsedecek olursak; büyük işletmelerde, site, daire, apartman, iş yerleri ve otel zincirlerinde bu sistem kolaylıkla tercih edilebilir.