Merkezi Uydu Sistemi

Hızlı İletişim

Merkezi Uydu Sistemi

merkezi-uydu-sistemiProfesyonel Merkezi uydu sistemi veya SMATV & Headend Çözümleri, Uydu Sistemleri ile Asmin Elektronik hızlı & kalite ile birlikte ücretsiz keşif sunuyor.Toplu konutlarda her daireye bir çanak anten kurulumu için kablolama işlemi yapılması zorunlu iken Merkezi Uydu Sistemi bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Böylece merkezi uydu sistemleri’ nde toplu konutlu sitelerde çanak antenlerin ve kabloların görüntü kirliliğini önleniyor.

Merkezi uydu sistemi, sistem HD Yayınlarıda desteklemektedir. Alacağınız Hd uyumlu receiver uydu alıcısı ve HD uyumlu tv ile bu yayınlarını da yüksek kalitede izleyeceksiniz.

merkeziuydu

Merkezi uydu sistemi kullanım avantajı ?

Merkezi uydu sistemi kullanım avantajı  ile Türksat, Hotbird,  Eutelsat, uydularından yüzlerce TV kanalını dijital görüntü kalitesi ile izleyeceklerdir.
Ücretli yayıncı kuruluşlar gibi üye olmak için ücret ve aidat yoktur.
Kullandıkları Receiver uydu alıcısının özelliklerine göre, kendi isteği ile, özel şifreli kanalları izleyebilecektir. beIn Sports platformu, beIN SPORTS, D-smart, özel içerik yayınları ve interaktif uygulamalar, Hotbird uydusundan +18 yetişkin kanalları abonelikleri gibi.
Dairenin,ayrıca çanak anteni taktırması yerine sistemden faydalanması daha ekonomik olacaktır (zira, kendisine ayrıca uydu anteni kurdurmak daha masraflıdır).

Apartman yönetimlerinin avantajı ?

Binanın dış cephesindeki kablolama yolları kullanımı veya çatısına giriş çıkışlar ile zararlardan uzaklaşırlar.
Ferdi anten montajları ortadan kalktığı için, dairelerin birbirleri ve site toplu konut yönetimleri ile sorunlar önlenecektir.
Toplu konuttaki tüm dairelere, dijital uydu yayınlarından faydalanma fırsatını sunarak, hizmet götürmüş olacaktır.