Merkezi Uydu Sistemleri

Hızlı İletişim

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemi ve merkezi uydu sistemleri, Toplu Konut, AVM Alış Veriş Merkezleri, Hastaneler, Oteller, Lojman gibi yaşam ve çalışma alanlarında temel ihtiyaç olan vs. gibi TV sistemlerini fiber optik ile entegre ederek mesafe ve abone sayısında limit olmayan ve uzun yıllar kullanımıza sunuyor ve bununla ilgili satış öncesi ve sonrası her türlü teknik desteği sağlıyoruz.

Proje yapısına göre fiber veya Koaksiyel kablolama alt yapısına, Analog Headend, QAM Digital Headend ve Multiswitch Sistemi ve IP TV tabanlı olarak gelen taleplere uygun projelendirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Projelendirme yaparken temel çalışma prensibimiz ve hedefimiz her zaman için gelen talepleri merkezi uydu sistemi yapılarına uygun bir şekilde karşılayarak doğacak maliyetleri minimum seviyede tutmamızdır.

merkezi uydu anten sistemleri SMATV ingilizce karşılığı Satellite Master Antenna Television System kısaltmasıdır.

SMATV orjinal dilinde karşılığı Satelitte Master Anten TVMerkezi Uydu Anten TV sistemidir.

SMATV uygulaması olan bu sistemlerin en büyük avantajı; her kullanıcı için daha fazla uydu yayını seyredebilme olanağıdır.

Merkezi Uydu Sistemleri Nedir

Merkezi uydu sistemleri nedir, tüm kullanıcıların uydu yayınlarını ortak bir sistem ile izleyebildiği, her daireye tek tek çanak anten kurarak görüntü ve kablo kirliliğine neden olacağından bu sorunu ortadan kalkmasındaki çözümü noktasında uygulanan en etkili ve kalıcı bir yöntemdir.

Merkezi uydu sistemi kullananlar bu sistem sayesinde sinyal kayıplarını, kablodan kaynaklanan tüm sorunları ve arızaları önlerler. Ortak çanaklar ile de birden fazla uyduyu tek bir sistem üzerinden görüntülerler.

Merkezi uydu sistemleri faydaları

Merkezi uydu sistemleri faydaları, tüm kullanıcıların uydu yayınlarını ortak bir sistem ile izleyebildiği, her daireye tek tek çanak anten kurarak görüntü ve kablo kirliliğine neden olacağından bu sorunu ortadan kalkmasındaki çözümü noktasında uygulanan en etkili ve kalıcı bir yöntemdir.

Merkezi uydu sistemleri avantajlarında kullanıcılar sinyal kayıplarını, kablodan kaynaklanan tüm sorunları ve arızaları önlerler. Ortak çanaklar ile de birden fazla uyduyu tek bir sistem üzerinden görüntülerler.

Toplu konutlarda ve kalabalık oturum ortamlarında merkezi uydu sistemleri çok önemli rol oynar.

 

Merkezi uydu sistemleri headent

Merkezi uydu sistemleri headent, merkezi uydu sistemleri kurulumu tiplerinden birisidir.

Merkezi uydu sistemleri headent sistemlerinde, kullanıcıların bulunduğu yerde herhangi bir merkezi uydu sistemleri receiver ayarları veya alıcısı yoktur.

 

Merkezi uydu sistemleri kurulumu

Merkezi uydu sistemleri kurulumu, Bina, apartmanlar, sitelerde çatılara, balkonlara ve dış cephe duvarlarına konuşlandırılmış olan bireysel çanak antenler görüntü kirliliği ve en son teknolojinin kullanılmamasının bir sonucudur.

Burada Merkezi uydu sistemleri devreye girer.

Merkezi uydu sistemleri nasıl kurulur; oluşturulacak projede ihtiyaçlara göre çanak anten konuşlanır.

Kurulan çanak antenlerden alınan tüm kablolama tek bir noktada toplanır ve santrallere bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller Multiswitch ile çoğaltılmaktadır. Multiswitch sayesinde ayrıca ekstra çanak anten kurulumu yapılmasına gerek kalmaz. Projedeki talebinize göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santraller varsa onlara eklenmektedir ve kullanıcı sayısı arttırır. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye bir veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alıcısı içindir. Her uydu alıcısına ayrı ayrı kablo hattı çekilmesi gereklidir.

Merkezi uydu sistemleri headent sisteminde ise merkezi Uydu sistemi sinyalleri bir merkezde toplanır ve görüntülenmek istenen kanalların sayısı kadar alıcı receiver bu birimde bekletilir. Merkezi uydu sisteminden kullanıcıların olduğu yerlere kablo çekilir ve televizyon kanalları üzerine atamaları yapılır. Bu şekilde daha ekonomik bir şekilde kullanıcılara hizmet verilmiş olur. Görüntülenebilecek kanalların adedi merkezi sistem tarafından sınırlandırılmıştır. Kurulum sırasında hangi kanalların görüntülenmesi isteğine karar verilerek ilgili kanallar televizyon üzerinden kolaylıkla değiştirilir.

Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için +90 212 852 32 22 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetlerimizle bağlantı kurabilirsiniz. Her türlü sorularınızı teknik ekibimize sorabilir en kısa süre içerisinde sizleri ziyaret edecek ve sorunlarınıza en kısa sürede  ve Asmin Elektronik olarak deneyimli uzman ekibimiz ile çözüm üreteceklerdir.

Merkezi uydu sistemleri nasıl çalışır

Merkezi uydu sistemleri nasıl çalışır, merkezi uydu sistemi kurulumu nasıl yapılır. Merkezi uydu sistemi tüm dünya kanallarının HD televizyon yayın yatırımları ve görüntü kalitesi ile tanıştığımız kanallara ve bir sonraki adım olan 3D yayınlara da uyumlu, yüksek görüntü kalitesinde de bireysel kullanımın çok ötesinde sizlere yayın imkanı sunabilmektedir.

Daire içerisinde her noktada farklı yayın izleme imkanını barındıran bu sistem sayesinde, herkes özgürce kanallarını izleyebilmenin keyfine varabilmek ile birlikte, kumanda savaşına da son vermektedir.

Merkezi uydu sistemleri bireysel çanak kurulumu maliyetine oranla, yarı yarıya daha az maliyete kurulma imkanı verir.

Merkezi uydu sistemleri, kamera sistemlerine uygun şekilde kurularak, mevcut kamera görüntülerini televizyon üzerinden izleme imkanı da sağlar.

Merkezi uydu sistemleri fiyatları

Merkezi uydu sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız deneyimli uzman kadromuz size yardımcı olacaktır. Uygun fiyata kaliteli hizmet için bizi arayınız. merkezi uydu sistemleri fiyatları İstanbul için fiyat sorunuz.

Merkezi uydu sistemleri fiyatı yapılan çalışmalara göre değişmektedir. Lütfen fiyat ve servis hizmeti sorunuz.

Merkezi uydu sistemleri fiyat için bizi hemen arayın; +90212 852 32 22

Merkezi uydu sistemleri hakkında bilgi

Asmin Elektronik olarak toplu konut çözümleri içinde; Merkezi Uydu Sistemleri hakkında bilgi, merkezi uydu sistemleri ile merkezi uydu sistemleri fiyatları, merkezi uydu sistemi fiyatları, merkezi uydu sistemleri kurulumu, merkezi uydu sistemi kurulumu, merkezi uydu kurulumu, merkezi uydu anten sistemleri, merkezi uydu sistemleri, next merkezi uydu sistemleri, bina merkezi uydu sistemleri, merkezi uydu sistemi, ortak uydu sistemi, merkezi uydu sistemleri hakkında bilgi, merkezi uydu sistemleri nasıl çalışır, merkezi uydu sistemleri fiyatları, merkezi uydu sistemleri nextMerkezi uydu sistemleri santral fiyatları, merkezi uydu sistemleri istanbul, merkezi uydu sistemleri ihaleleri, merkezi uydu sistemleri nasıl kurulur, merkezi uydu sistemleri fiyatları İstanbul, merkezi uydu sistemleri Bakırköy, merkezi uydu sistemleri Esenyurt, merkezi uydu sistemleri Beylikdüzü, merkezi uydu sistemleri Avcılar, merkezi uydu sistemleri Büyükçekmece, merkezi uydu sistemleri Küçükçekmece, merkezi uydu sistemleri arızaları, merkezi uydu sistemi ayarları, merkezi uydu sistemi ayarı, merkezi uydu sistem ayarları, merkezi uydu sistemi bağlantı şeması, merkezi uydu sistemi bağlantısı, merkezi uydu sistemi bazı kanalları göstermiyor, merkezi uydu sistemi bazı kanallar yok, merkezi uydu sistemi bağlantı, merkezi sistem uydu bağlantı şeması, merkezi sistem uydu cihazları, merkezi sistem uydu bölücü, merkezi sistem uydu digitürk, merkezi sistem uydu beIn Sports, merkezi sistem uydu dağıtıcı oluşur.