Otel TV Sistemi

Hızlı İletişim

Otel TV Sistemi

Otel TV Sistemi

otel-tv-sistemiAsmin Elektronik olarak gelin Oteller için ücretsiz keşif yapalım. Profesyonel yeni nesil Otel TV Sistemi çözümlerinde oda sayınıza göre size en uygun olanını beraber belirleyelim. Böylece doğru yatırımı yapmanıza yardımcı olalım, Otel sistem kurulumlarınızı gerçekleştirelim.

Profesyonel Merkezi Uydu Sistemi, SMATV, Headend çözümleri ile Asmin Elektronik hızlı ve kaliteli ücretsiz keşif imkanı sunuyor.

 

 

 

 

Otel TV Sistemi Nedir

otel-tv-sistemi-nedirOtel tv sistemi nedir. Otelde konaklayanların, belirli sayı ve içerikteki televizyon kanalını bir abonelik ücreti ödemeden, uydu alıcı receiver kullanmadan ve otel odalarına gelen kablo üzerinden sinyaller vasıtası ile izlemesine olanak sağlayan merkezi tv sistemine denir.

Asmin elektronik Otel TV Sistemi ile Televizyon yayınlarının düzenlendiği teknolojilerinin ücretsiz keşfi, kurulumu ve satış sonrası teknik servis hizmetini yürütür.

 

Otel TV Sistemi Fiyatları

otel-merkezi-tv-sistemiOtel tv sistemi fiyatları her Otel için farklılık gösterir. Çünkü oteldeki oda adedi, mesafe ve kullanılacak alan hesaplanır. Ayrıca receiver dijital uydu alıcıların fiyatları, özelliklerine ve kalitelerine göre farklılıklar gösterirler.

Şirketimiz Otel tv sistemi fiyatları, merkezi uydu sistemi, smatv, headed sistemlerini piyasa koşullarından uygun olarak peşin veya kredi kartına taksitle hizmetinize sunmaktadır.