Qam Digital Headend

Hızlı İletişim

Qam Digital Headend

İstanbul Bahçeşehir Uyducu

digital-broadcastingDigital Video Broadcasting Cable, DVB-C Dijital Görsel Yayıncılık – Kablo TV ilgili standartlara verilen isimdir.

QAM Digital Headend Tv Sistemleri; yüksek ve farklı içerik, yüksek kapasite, yüksek ses ve görüntü kalitesi sağlar.

Bu özellikler kapasite, verimlilik, içerik, kullanım alanı ve gelecekteki ihtiyaçlara cevap verebilme açısından büyük önem taşımaktadırlar.

Bu nedenle özellikle, (High Definition) yüksek çözünürlüklü yayınlara uyumluluk, kanal sıralama, bağımsız paketler oluşturma, TV yayını dışında dijital içeriklere uyumlu olması gibi birçok özellikleri vardır.

QAM Digital Headend, Merkezi uydu sistemleri SMATV,  toplu konutlara, otel, hastane, lojman ve cafe restaurant uydu TV çözüm çeşitlerindendir.

QAM Digital Headend Tv Sistemleri; bol içerik, yüksek kapasite, HD yüksek görüntü ve ses kalitesi gibi sağladığı faydalar olarak görülmektedir. Kapasite, verimlilik, içerik, kullanım alanı ve gelecekteki ihtiyaçlara cevap verirler.

HD yayın ile bağımsız paket oluşturmabilme özelliği, kanal sıralama ile TV yayınları dışında digital içeriklere uyumlu olması ve Analog Headend ile aynı altyapıyı kullandıkları için ilave yatırım maliyeti gerektirmezler.

QAM Digital Headend Kanal Listesi

digital-headend-dvbc-dbt-24-transporter

 

QAM Digital Headend Yayın Örnek Dağıtım Planı