SMA TV HERKESİN HAKKI!

Hızlı İletişim

SMA TV HERKESİN HAKKI!

İstanbul Bahçeşehir Uyducu

SMA TV HERKESİN HAKKI!

İSTANBUL SMA TV SİSTEMLERİ

SMA TV NEDİR NE İŞE YARAR ?

 

Kocaman yeni bir apartmana taşınacaksınız. Sıfır binalar, yepyeni yaratılmış ortamlar ve yeni bir başlangıç. Fakat ortada bir eksilik var oda günlük hayatımızın çoğu zaman ortasında yer alan hem haberleşme hem de eğlence aracımız televizyonun anten sistemi yok. Evet bir çanak bağlatabiliriz ama hem maliyeti yüksek hem de yeni bir binada oturuyoruz kim balkonun koca çirkin bir çanak ister ki değil mi? İşte tam olarak bu tarz durumlar için geliştirilmiş ve tasarlanmış sistemin adıdır SMA TV.

 

SMA TV aslında İngilizce bir kelime olsa da artık lügatimize bu şekilde yerleşmiş ve bu şekilde bilinen bir sistem. Açılımı Single  Master Antenna Türkçeye çevirirsekte Tek  Ana Anten manasına geliyor. Aslında kelime yapı olarak sistemi tam olarak anlatıyor, tek bir antene bağlanmış kocaman bir anten sistemi.

SMA TV ŞEMASI

 Şemaya birlikte bakarsak eğer burayı bir apartman olarak kabul edersek tek bir antenden çıkan bir sürü eve dağılan anten bağlantısı görürüz. Bunu multiswitch dediğimiz bir cihaz ile sağlar SMA TV sistemi. Basit mantıkla söylemek gerekirse alınan yayın çoğaltılır ve her bağlantıya özel olarak sisteme gönderilir. Bizde böylece ailemizle akşam evde yarışmamızı izlerken keyifli vakit geçirebiliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazının başında yeni bir eve taşınmak yeni bir hayat demiştik fakat  bu sistemler elbette sadece yeni evler için değil hali hazırda içinde oturduğunuz binalara da uygulanabilir bir sistemdir.

Herkesin kendi çanağının olduğu bir binanın ne kadar çirkin görünebildiğini görüyorsunuz değil mi? Üstelik sürekli bu yapıların bakımları gerekmekte, şiddetli yağmur sert rüzgâr gibi doğa olaylarında açısını kaybedebilmekte, yayın kesilebilmekte ve daha kötüsü çanak anten, lnb gibi birleşenlerden biri bozulabilmektedir. Sizi tüm bu dertlerden kurtarıp karasal, uydu, analog ve dijital ne kadar yayın varsa hepsine tek bir sistem üzerinden ulaşmak istemez misiniz? Üstelik tüm odalarınıza bu bağlantıyı dağıtabilir ve günlük işlerinizi halledenken mutfakta dizinizi izleyebilirsiniz. 

ÇANAK ANTEN

Uygulanma maliyetleri ve diğer ücretleri düşünüldüğünde uzun vade de çoklu çanak anten sisteminden daha verimli ve uygun olan bu sistem hem inşaat sektöründen firmalar hem de binasındaki çanak kirliğinden, çanak antenlerin bitmez dertlerinden yorulmuş sizler için kusursuz bir çözümdür.

 

Sektörünün lider firması Asmin Elektronik, 1. Sınıf işçilik, uygun maliyet ve projelendirme ile tüm SMA TV işlerinizi uygulayabiliyor.

Whatsapp butonundan ya da İletişim kısmında bize ulaşarak bilgi alabilir, teklif isteyebilir ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.