Toplu Konut Uydu TV Çözümleri

Hızlı İletişim

Toplu Konut Uydu TV Çözümleri

Toplu Konut Uydu TV Çözümleri

 

Toplu Konutlarda her daireye ayrı kullanılan çanak antenlerin kirliği kaçınılmazdır. Bu kirlilik ve karmaşadan uzaklaşabilmenin yolu Headend ve dağıtım tesisatının oluşturduğu Merkezi Uydu Anten tesislerinde; Tv Kanal başı maliyet, daire, oda veya TV cihazı başına maliyet.. bireysel sistemlere göre çok ekonomik olmaktadır.

Dijital ve Analog Yayınları (DVB-S/S2, DVB-C, DVB-T) içeren Merkezi TV (Headend) ve Multiswitch sistemlerini fiber optik teknolojisiyle konutlarınıza uyguluyor alt yapılarınız için uygun sistemler tasarlıyoruz.

Multiswitch Merkezi Uydu Sisteminin Avantajları

Merkezi uydu TV sistemlerinin (SMATV) uygulaması bu sistemlerin en büyük avantajı; her kullanıcı için daha fazla uydu yayını seyredebilinmesidir.

Multiswitchlerin her çıkış portuna bağlanan uydu cihazı ile aboneler; takılan uydu antenlerindeki tüm uydu tv yayınlarını rahatlıkla seyrederler, ayrıca tüm uydulardaki radyo yayınlarını da dinleyebilirler.

Multiswitch sistemlerin avantajı ekonomik bir şekilde yerli – yabancı, şifreli – şifresiz, SD (standart çözürürlük) – HD (yüksek çözünürlük) yüzlerce TV yayınızı izler ve Radyo yayınını dinlerler.

Kablo TV ve RF dağıtım dediğimiz direkt prizden seyredilen SMATV sistemleri ile karşılaştırıldığında; kanal sayısı çok daha fazladır.