Triax CCTV Sistemi

Hızlı İletişim

Triax CCTV Sistemi

Triax CCTV Sistemi

Görüntü kalitesi yüksek olan önemli teknolojiye sahip Triax CCTV Sistemi insanların güvenliğini korumasına yardımcı olmaktadır.

Triax CCTV Sistemi’ nde kullanılan Trimax CCTV kameraları keskin ve detaylı HD video görüntüleri Full HD 1080p çözünürlüğe kadar. Asmin Elektronik, izleme faaliyeti olarak, aynı zamanda görsel caydırıcılıkta uygun olan bu CCTV Kamera ile tavanda sabit veya değişken odaklı lensler ile kullanılabilir.

TRiax CCTV nedir

Triax CCTV nedir, İnternet veya kablolu olarak olan her yerden mobil cihazlarınıza kaliteli görüntü alabilirsiniz. Her zaman size uygun CCTV HD ip kameraların yanı sıra dijitalimizden birine bağlandığında her bütçe DVR kayıt cihazları, tüm kameralarımız uzaktan erişilebilirsiniz. Özel TRIAX App (TRIAX Mobile HD) üzerinden iOS veya Android özellikli cihazlar. Ağ kullanarak bağlantı, App hızlı ve kolay bir şekilde sunuyor.

Müşterilerinizin kendi Triax CCTV sistemlerini her yerde, her zaman takip edebilirler. QR kullanarak basit kurulum kodlar ve en son P2P teknolojisi anlamı karmaşık port yönlendirme gerekli değildir.

Asmin Elektronik Triax CCTV Teknoloji Yelpazemiz, Triax HD CCTV görüntüleri sağlamak için çok çeşitli kurulumlar, bütçeler ile en son teknolojiyi kullanır.

 

Triax CCTV kamera

Triax CCTV kamera’ ları bağlanması ile aktivite kaydedildi. HDD ile yüklü bir dijital kayıt cihazı ile bir monitör ile birlikte TV’de de oynatma gerçekleşebilir. Onlar için ayarlanabilir sürekli veya programlı kayıt, hareket algılama veya sezgisel menüleri kullanarak tetiklenen alarm – TRIAX serisinde aynı menüler kullanılır.

Triax CCTV kamera mantıksal devam eden yüklemeleri etkinleştirir. Asmin Elektronik dijital Kaydediciler (NVR) 4, 8 veya 16 kanallı olarak kullanılabilir. Bir sisteme 16 kameraya kadar izin vermek mümkün.

Triax HD TVI CCTV

HD TVI CCTV ile;

Yüksek Görüntü Kalitesi – HD-TVI, video kalitesi kaybı olmadan güvenilir yüksek çözünürlüklü gözetim sağlar (1080p’ye kadar Full HD).

Düşük Maliyet – Geleneksel analog CCTV olarak aynı kurulum yöntemini, kabloyu ve konnektörleri kullanır.

Gecikme Yok – Zaman geçmeden canlı videoyu izleyin.

Daha Uzun Aktarım – RG59 kablolama üzerinden 500m’ye kadar (yerel olarak 150m) HD video yayınlayarak uzun mesafe kabloları için ideal HD formatı elde edin.

Analog + IP Uyumlu – HD-TVI kaydediciler, analog ve IP kameralardan video kaydedebilir, yani sistemler gerektiği gibi yükseltilebilir.

Kompozit Video Çıkışı – Bu, yerel TV sistemine kolaylıkla modüle edilebilir.

Triax HD CCTV IP

Triax HD CCTV IP ile,

Üstün görüntü kalitesi – HD ve daha yüksek megapiksel IP kameralar üstün görüntü kalitesi sağlar. Görüntü ne kadar net olursa, kamera tarafından çekilen yüzleri, nesneleri ve diğer ayrıntıları tanımlamak o kadar kolay olur.

Esnek – Sadece tek bir ağ kablosu gereklidir. TRIAX IP kameraları, Ethernet üzerinden Güç (PoE) kullanarak ağ üzerinden çalışabilir. NVR (NVR, güvenlik kamera sistemlerinin IP versiyonları için geliştirilen kayıt seçeneğidir.) veya güç kaynağı, kameraları CAT altyapısı üzerinden güçlendirir.

Otomatik Algılama – TRIAX IP kamera serisi, NVR’nizin karmaşık ağ ayarlarını elemine otomatik olarak bağlar.

Gelişmiş İşlevler – NVR’ larımız, yüz ve çevre algılama gibi gelişmiş avantajlara sahiptir.