Triax Headend

Hızlı İletişim

Triax Headend

Triax Headend

Triax Headend, hem mevcut hem de gelecekteki ihtiyaçlara göre birleştirilip genişletilebilen birçok farklı sistem sunar. Ortak paydalar, kurulumda ve gelecekteki uyarlamalarda zamandan tasarruf sağlayan basitlik ve mantıktır. Malzemelerin seçimi ve işleme, mümkün olan her çevrede performansının kapsamlı triax smatv headend sistemi bilgisine dayanmaktadır. Her ürün ve süreç, özelliklerine göre kaliteyi sağlamak için ayrı ayrı test edilir.

Triax Headend nedir

Triax Headend Nedir, uydulardan gelen sinyalleri alıp işlemekte ve dağıtım ağı üzerinden dağıtmaktadır. Asmin Elektronik olarak baştan uç sisteminize kadar modüllere sahip olduğunuz kadar çok uydu kanalı dağıtabiliriz

Triax Headend sistemi, toplu konut ağındaki abonelere çeşitlilik ve kalite sunmanın son derece akılcı ve ucuz bir yolu olabilir. Ancak, abonelere verilen değer tamamen triax headend sisteminin esnekliğine bağlıdır.

Asmin Elektronik Triax SMATV Headend Teknoloji Yelpazemiz, size en kaliteli görüntüleri sağlamak için çok çeşitli kurulumları, bütçeleri ile birlikte en son teknolojiyi kullanır.

Triax Headend nerelerde kullanılır

Triax Headend nerelerde kullanılır; SMATV ağları, toplu konutlar, oteller, apartmanlar, hastaneler, huzur evleri, şirketler, denizcilik, cezaevleri, petrol kuleleri, üniversiteler, kolejler, okullar ve kurumsal sektörlerde kullanılmaktadır.

Asmin Elektronik hem mevcut hem de gelecekteki ihtiyaçlara göre birleştirilip genişletilebilen birçok farklı sistem sunar. Ortak paydalar, kurulumda ve gelecekteki uyarlamalarda zamandan tasarruf sağlayan basitlik ve mantıktır.

 

Triax Headend pdf indir

Asmin Elektronik tarafından hizmete sunulan uluslararası Triax Headend pdf indir

Trimax Headend İstanbul

Asmin Elektronik, Trimax Headend İstanbul’ da eksiksiz, tasarım, kurulum ve bakım hizmeti sunmaktadır. Trimax Headend size doğrudan bir uydudan dağıtım yapılmasını sağlar. İstediğiniz programlama paketini, spor etkinliklerini, kurumsal yayınları, öğrenim programlarını ve yabancı dil programlarını seçersiniz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler; Trimax Headend Esenyurt, Trimax Headend Beylikdüzü, Trimax Headend Beykent, Trimax Headend Büyükçekmece, Trimax Headend Bizimkent, Trimax Headend Haramidere, Trimax Headend Küçükçekmece, Trimax Headend Avcılar, Trimax Headend Florya, Trimax Headend Bakırköy, Trimax Headend Bahçelievler ve Tüm İstanbul ile Tüm Türkiye’ dir.