Triax Multiswitch

Hızlı İletişim

Triax Multiswitch

Triax Multiswitch

Triax Multiswitch (Triax çoklu şalter) 5 girişli çoklu şalterler, evler, apartmanlar, odalar veya ofislerde bir sabit çanaktan çoklu uydu noktaları sağlamak için idealdir. Hem ticari hem de evsel uygulamalarda kullanılabilirler. Birçok özel müşteri artık her odada uydu çıkış noktalarına veya şebeke / internet noktalarına sahip olmayı tercih ediyor. Her odada uydu bağlantısı yapılması, birden fazla alıcının kullanılabileceği veya gerektiğinde alıcıların bir odadan diğerine taşınabileceği anlamına gelir. Multiswitches Odalardaki misafirler için birçok TV kanalı sağlamak için otellerde kullanılmaktadır. Okullar, kolejler ve ticari binalar hepsi birden çok şalter kullanır. Bu çoklu şalterler karasal bir girişe sahiptir. Karasal sinyal uydu kablosuna kodlanır ve doğru tipte duvar plakası kullanılarak erişilebilir. Çoklu anten,

TV, FM ve DAB’a 3 antenin beslenmesi gerekiyorsa, bunlar bir birleştirici kullanılarak birleştirilebilir ve daha sonra birleştiricinin bir çıkışı çoklu şalterin karasal girişine beslenir. Yine uygun bir duvar plakası olan odalarda antenlere erişilebilir.

Triax Multiswitch nedir

Triax Multiswitch nedir, toplu konut ve dairelerin çok olduğu yerlerde bir dağıtım sistemi üzerinden tüm aboneleri bir uydu çanağı kurulumundan beslemenin mümkün olduğu sistemdir.

 

Triax Multiswitch sistemi

Triax Multiswitch sistemi (Çoklu anahtar sistemi) sağlamanın rasyonel yolu toplu konutlarda çok sayıda kullanıcıya uydu sinyalleri, kamu ve ofis binalarında kullanılma avantajıdır. Maliyetler açısından bireysel TV kanalları özgürlüğü ve çeşitliliği, çoklu geçiş sistemi, hem bireysel çözümlere hem de daha büyük TV sistemleri.

Triax Multiswitch sistemi her biri benzersiz bir abone imkanı sunuyor. Performans ve bireysel özgürlük açısından faydalar oluşuyor. İleri teknolojiler bu avantajları sağlamak için kullanılır, ama mantıklı, modüler bir şekilde uygulanır. Böylece profesyonel yükleyiciler de zaman kazanırlar.

Triax Multiswitch istanbul

Triax Multiswitch istanbul’ da ve tüm Türkiye’ de hizmet vermektedir. Triax Multiswitch sistemi’ nde (Çoklu şalter sistemi) uygulamasında zorluk yoktur. Müşterilerimize Asmin Elektronik olarak gerekli teknik bilgileri sağlayabiliriz. Triax Multiswitch sistemi çoğunlukla bir kablolama işidir ve bunun multiswitch vb. tarafı anlaşılması kolaydır.

Parçaların maliyeti yüksek değil ve bu konudaki söylentiler yanlıştır.

Düşündüğünden daha kolaydır. Ekibimiz bu ürünlerle uzun yıllardaki tecrübelerimize dayanmaktadır.