Triax SMATV

Hızlı İletişim

Triax SMATV

Triax SMATV

 

TRIAX SMATV, video, ses ve veri sinyallerinin alınması ve dağıtımı için uluslararası bir yenilikçi, yüksek teknoloji ürünü çözümlerin tedarikçisi Asmin Elektronik’ tir. Şirketin ürünleri ve çözümleri yayıncılar, kablo operatörleri, yerel kapalı ağlar, oteller, barlar ve konutlar tarafından kullanılmaktadır.

TRIAX, tek bir konut ünitesi için uydu ve karasal sinyallerin alımı, dağıtımı, toplu konutlar için sinyallerin alımı ve dağıtımı, Triax MATV, Triax SMATV, Triax IPTV, video, ses ve veri alımı, işlenmesi ve dağıtımı için çözümler sunmaktadır.

Triax SMATV nedir

Triax SMATV nedir, uydu, karasal ağlar veya radyo yoluyla alınan sinyaller için bir topluluk dağıtım sistemidir. Çoklu anahtara çoklu uydu sinyalleri bağlanır. Bu anahtarlar sinyali son kullanıcıya dağıtır. Son kullanıcı kanalları almak için uygun uydu alıcısı / dekoderini kullanabilir. SMATV ağları, konutlar, otel, apartmanları, bazı küçük konut siteleri, hastaneler, kurumsal sektörlerde kullanılmaktadır.

Asmin Elektronik Triax SMATV Teknoloji Yelpazemiz, size en kaliteli görüntüleri sağlamak için çok çeşitli kurulumları, bütçeleri ile birlikte en son teknolojiyi kullanır.

 

Triax SMATV nasıl çalışır

Asmin Elektronik olarak uydu sağlayıcılardan ve yerel yayın ağlarından programlama almak için bir uydu anteni ve TV anteni kurmamız gerekiyor. Peki Triax SMATV nasıl çalışır. Bu antenler, kablo diziniz için seçtiğiniz kanallara giren ve bunları tek bir kablo sinyaline bağlayan birkaç elektronik ekipman rafına beslenir.

Dış ünite, uydu antenli TV programlarını almak için Anten’ den oluşur. Sinyal almak için daha büyük bir anten kullanılır.

Triax SMATV Sistemi

Triax SMATV Sistemi, uydu, karasal ağlar veya radyo yolu ile alınan sinyaller için bir topluluk dağıtım sistemidir. Çoklu anahtara çoklu uydu sinyalleri bağlanır. Bu anahtarlar sinyali son kullanıcıya dağıtır. Son kullanıcı kanalları almak için uygun uydu alıcısı / dekoderini kullanabilir.

 

Triax SMATV nerelerde kullanılır

Triax SMATV nerelerde kullanılır; SMATV ağları, Konut binası, Otel apartmanları, bazı küçük konut siteleri, hastaneler, kurumsal sektörlerde kullanılmaktadır.

Triax SMATV Katalog

Uluslararası Triax SMATV Katalog pdf indir

Trimax SMATV İstanbul

Asmin Elektronik, Trimax SMATV İstanbul’ da eksiksiz, tasarım, kurulum ve bakım hizmeti sunmaktadır. Merkezi Uydu Anten TV Sistemi size doğrudan bir uydudan programlama almanızı sağlar. İstediğiniz programlama paketini, spor etkinliklerini, kurumsal yayınları, öğrenim programlarını ve yabancı dil programlarını seçersiniz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler; Trimax SMATV Esenyurt, Trimax SMATV Beylikdüzü, Trimax SMATV Beykent, Trimax SMATV Büyükçekmece, Trimax SMATV Bizimkent, Trimax SMATV Haramidere, Trimax SMATV Küçükçekmece, Trimax SMATV Avcılar, Trimax SMATV Florya, Trimax SMATV Bakırköy, Trimax SMATV Bahçelievler ve Tüm İstanbul ile Tüm Türkiye’ dir.