Yangın Sistemleri

Hızlı İletişim

Yangın Sistemleri

İstanbul Bahçeşehir Uyducu

Yangın sistemleri

 
 

Asmin elektronik olarak elektronik yangın sistemleri konusunda teknoloji ve kalite açısından sektöründe 20 yılı aşkın süreli birikimiyle lider bir kuruluş olarak hedefimiz; müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Binalarınıza yangın sistemleri kurarak, can ve mal güvenliğinizi sağlıyoruz.

Yangın sistemleri çalışmasını tam olarak yerine getirebilmesi için, standartları ilgili kurumlarca ve üretici firmalarca belirlenmiş prosedürlerle periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Yangın sistemleri ekipmanlarını, yedek parça konusunda üstün teknolojiye sahip dünya markası Honeywell ile sağlayan Asmin Elektronik, sektörün en güçlü şirketlerinden olmaktan gurur duyuyor.

Yangın sistemleri nedir

 
 

Yangın sistemleri nedir; yangını başlangıcında tespitinde bulunarak uyarı materyalleri ile birlikte ilgili birimlere haber vererek müdahale şansı sağlayan, söndürme sistemlerini değişik sensörler sayesinde ikaz etmek sureti ile tehlikeli olabilecek araçları da devre dışı bırakarak mekânın tahliyesi için süre kazandıran sistemler bütününe yangın sistemleri denir. Birbirinden değişik algılama materyalleri ile, her uygulama için çözüm üretmenin mümkün olduğu yangın alarm sistemleri, ev, ofislerde, fabrika, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler ve tüm benzer alanlarda kullanılmaktadır.

Tüm yangın sistemi gereksinimleriniz için Honeywell marka teknolojik Çözümü hizmetinize getiriyor. Honeywell 38 milyar dolarlık şirket değeri ile teknoloji devidir.

Yangın sistemleri fiyatları

 

Yangın sistemleri fiyatları kullanılan malzeme ve kalitesi, adedi ve kurulucak alanda büyüklüğü açısından farklılık göstermektedir.

Ücretsiz montaj ve ücretsiz keşif yangın sistemleri için hemen +90212 852 32 22 numaralı telefonumuzdan veya info@asminelektronik.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz!

Yangın sistemleri malzemeleri

 

Yangın sistemleri malzemeleri, yangın alarm sistemleri bir yangın algılama paneline sahiptir. Bu panel, farklı sensör ve algılama materyallerinden oluşmakta olup, bu elemanlar, dеdеktörlеr, butonlar, siren flaşör ve benzerleridir.

Kontrol panelleri, dedektörler, yangın ihbar butonları, alarm sirenleri, yangın ihbar sistemleri, konvansiyonel sistemler, adresli sistemler, analog adresli sistemler, interaktif adresli sistemler sayılabilir.

Yangın sistemleri İstanbul

 

Asmin elektronik sınırları içinde profesyonel ve deneyimli personeli ile yangın sistemleri İstanbul sınırları içinde hizmet vermektedir.